Aplikacja na rower, którą powinien mieć każdy rowerzysta

Aplikacja na rower

Żyjemy w czasach szybkiego rozwoju technologii, w których za pomocą smartfona można zrobić praktycznie wszystko. Sprawdzimy godzinę odjazdu autobusu, odległość do najbliższej restauracji, posłuchamy muzyki prosto z internetu, sprawdzimy co u znajomych na Facebooku, a nawet zmierzymy wymiary naszego pokoju i przetłumaczymy tekst z języka obcego na polski w kilka sekund. Popularność zyskują również aplikacje dla rowerzystów pomagające w nawigowaniu i rejestrowaniu przejechanych tras. Jedną z nich jest aplikacja od popularnego serwisu z trasami rowerowymi MojRower.pl.

Aplikacja dla rowerzystów Mój Rower przeznaczona jest dla wszystkich fanów jazdy na rowerze, zarówno dla niedzielnych podróżników jak i zapalonych rowerzystów, którzy nie rozstają się ze swoim jednośladem na dłużej niż kilka godzin. Może okazać się świetnym towarzyszem rodzinnych, weekendowych wypraw.

Główną funkcjonalnością programu jest możliwość zapisywania przejechanych tras za pomocą modułu GPS w telefonie. Wystarczy wcisnąć przycisk, aby rozpocząć rejestrowanie drogi. Trasa jest rysowana automatycznie i z dużą dokładnością na mapie. Zarejestrowaną trasę możemy w prosty sposób udostępnić znajomym poprzez serwis Facebook lub opublikować w serwisie MojRower.pl. Wszystkie trasy zapisywane są w profilu dzięki czemu w łatwy sposób wrócisz do nich w wolnej chwili. Oczywiście wszystkie dodane trasy są natychmiast synchronizowane, aby dostęp do nich możliwy był z każdego urządzenia.

Ogromną zaletą aplikacji jest dostęp do ponad 13 tysięcy tras rowerowych dodanych przez innych użytkowników serwisu. Jeśli nie wiesz gdzie jechać, wystarczy włączyć zakładkę „W okolicy”, aby zobaczyć wiele propozycji ciekawych wypraw w pobliżu.

Aplikacja umożliwia również zapisywanie statystyk takich jak prędkość, długość przejechanych tras oraz pokonane różnice w wysokości nad poziomem morza.

Z serwisu MojRower.pl korzysta obecnie ponad 44 tysiące użytkowników, którzy każdego dnia wzbogacają bazę o nowe interesujące propozycje tras dla rowerzystów. Użytkownicy przejechali już łącznie dystans 1,3 miliona kilometrów.

Aplikacja jest oczywiście bezpłatna i dostępna na platformę Android.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *